T2 130Watt H1 Led Headlight Bulb Tanzania
LED Headlight Bulb Product Specifications
T2 LED Bulb – AKE LED
Ake LED Manufacturer
T2 LED Headlight Product Specifications
| Parameter | Details |
|---|---|
| Name | T2 |
| Lamp Beads | High Power Chip |
| Rated Power | 130W/Set |
| Voltage | DC 9~36V |
| Working Temperature | -40°C to 85°C |
| CCT | 6000K ± 500 |
| Light Flux | 13000 LM/Set |
| Lifespan | 30000 Hours |
| Light Effect | 95% |
| Warranty | 18 Months |
World’s best-selling T2 led headlight, ake led factory
Guangzhou Aoke Lighting Appliance Co., Ltd.
















