74Watt W303 App Mobile H4 Led Fog Light Bulbs
LED Headlight Bulb Product Specifications
App W303 LED Bulb – AKE LED
Ake LED Manufacturer
APP W303 LED Bulb LED Headlight Product Specifications
| Parameter | Details |
|---|---|
| Name | App Mobile W303 LED Car Bulb |
| LED Chip | 6+3+3 |
| Rated Power | Low Beam: 45W / High Beam: 55W / Laser: 74W |
| Voltage | 12V |
| Working Temperature | -40°C to 105°C |
| Color Temperature | 3000K – 6000K |
| Lifespan | > 50000 Hours |
Guangzhou Aoke Lighting Appliance Co., Ltd.
















